Hava kargo taşımacılığında tanınmış bir marka haline gelen servex|air  , Nijerya kargo faaliyetlerini üstün hizmet kalitesi anlayışıyla sürdürmektedir.

Nijerya;  farklı kıtalardan 60 ‘ın üzerinde ülke ile Türkiye arasında köprü kuran servex|air ‘ ın yoğun talep gördüğü ve işlem gerçekleştirdiği ülkelerden biridir. Hizmet ağına dahil olan tüm ülkelere olduğu gibi Nijerya’ya da büyük önem veren servex|air ‘ ın  temel ilkesi müşterilerinin güvenini kazanmaktır. Bunun için özel eğitim görmüş profesyonel ekipler, modern sistemler ve son teknolojilerle donatılmış uçaklarla hizmet sağlayarak sektörde fark yaratan servex|air, müşterilerine taşıma sürecini takip etme imkanı sunmaktadır. Nijerya uçak kargo taşımacılığımızı tercih eden müşterilerimiz de gönderilerini ekibimize teslim ettikleri andan teslimatın gerçekleştirildiği ana kadar tüm aşamalarıyla online olarak takip edebilmekte, eposta ve telefon üzerinden 7/24 bilgi alabilmektedir.

Hızlı, Hesaplı ve Güvenilir Teslimat!

Nijerya’nın Türkiye’ye olan uzaklığı, pek çok açıdan hava ve deniz kargoda avantaj sağlamaktadır. Özellikle 500 kilometreden daha uzak mesafedeki bölgelere yapılan uçak kargo ve deniz kargo taşımaları, diğer taşımacılık türlerine oranla daha ekonomik bir seçenektir. Dolayısıyla Nijerya uçak kargo ve deniz kargo hizmetlerimiz hesaplı olması nedeniyle en iyi taşımacılık çözümleri olarak öne çıkmaktadır. Firmamızın bireysel ve kurumsal kanalda sunduğu bu hizmetlerle, Nijerya kargo hizmetlerini kullanarak, sadece acil bir evrağı alıcısına yetiştirmeniz veya bir dostunuza hediye göndermeniz mümkün olduğu kadar, ihracat – ithalat malları gibi ürünleri de ebat ve ağırlık sorunu yaşamadan iki ülke arasında taşıtmanız mümkündür.

Nijerya Hakkında;

Türkiye – Nijerya arasında ticari ve ekonomik ilişkilere bakıldığında, son yıllarda hızlı bir gelişim olduğu görülmektedir. İki ülke arasındaki ticaret hacmi, 2003-2010 yılları arasında 3 kattan fazla artarak 870 milyon USD a yükselmiştir. Ülkede, başta müteahhitlik, imalat ve enerji sektörleri olmak üzere, 35′ den fazla Türk menşeili firma faaliyetlerini sürdürmektedir. Eğitim alanında da iki ülke arasında işbirliği vardır. Türkiye tarafından Nijeryalı öğrencilere 2008-2011 yılları arasında 55 lisans ve yüksek lisans bursu verilmiştir. Nijerya’da da farklı düzeylerde çok sayıda Türk eğitim kurumu bulunmaktadır. İki ülke arasında hızla gelişen ilişkiler sebebiyle uçak kargo taşımacılığı da gittikçe daha fazla talep görmektedir. servex|air Nijerya uçak kargo faaliyetleri, iki ülke arasındaki taşımacılık ihtiyacının karşılanmasını sağlayan en önemli aktörlerdendir. Lagos M. Muhamm, Akure, Bauchi, Benin City Benin, Calabar, Enugu Emene, Ibadan, Ilorin, Jos, Kaduna, Kano, Aminu Kano, Makurdi, Minna, Port Harcourt, Sokoto, Abuja Yola, Zaria ve Maiduguri  havalimalarının bulunduğu ülkedeki en iyi acentalarla çalışan servex|air, kusursuz hizmetleri sayesinde gün geçtikçe daha fazla kişinin tercihi olmaya devam etmektedir.

servex air ile; Nijerya Kargo ücretlerini öğrenebilir, Nijeryaya Hava nakliye yapabilir, Nijerya kargolarınızı organize edebilirsiniz.

nijerya kargo ücretleri, nieryaya kargo, nijeryaya hava nakliye

HIZLI TEKLİF ALIN

[contact-form-7 404 "Not Found"]

nijerya kargo, nijerya deniz kargo, nijerya uçak kargo, lagos kargo, lagos konteyner, nijerya kargo ücretleri, nieryaya kargo, nijeryaya hava nakliye