İsrail Kargo dendiğinde, servex|air Sizin için mantıklı bir nedendir.
Kurumsal ve bireysel seçenekleri ile İsrail- Türkiye ve Türkiye – İsrail Uçak, deniz kargo taşımalarında uluslararası ortaklıkları, uzman personelleri, gelişmiş altyapı ağı ve alternatifli çözüm seçenekleri ile servex|air İsrail Kargo gönderimleriniz için yanınızda.

İsrail Uçak Kargo, İsrail Deniz kargo ve İsrail Kurye gönderimlerinizde sizler için en iyi fiyatları toplu alım yöntemi ile satın alıp, tüm operasyon süreçlerini kendi uzman personelleri ile yürüten servex|air, 7/24 iletişim ve bilgilendirme ile Siz değerli müşterilerine kurumsal anlayış ile butik servisler sunmaktadır.

İsrail Kargo operasyonlarını desteklemek için sürekli olarak personel beceri eğitimleri veren servex|air, ikili ilişkilerde sorunsuz iletişim mantığı ile de düzenli olarak iletişim eğitimleri sunmaktadır.

İSRAİL HAKKINDA

İsrail Meclisine göre Başkenti Kudüs olarak iddia edilen bu karar BM tarafından tanınmamaktadır. Ortadoğuda riskli bir coğrafyada bulunan İsrail; Lübnan, Suriye, Mısır, Filistin, Ürdün ile sınır komşusudur. Toprak yapısı olarak uzun ve dar olan İsrail’ in uzunluğu 470 km olup, en geniş bölgesi 135 km dir. Ticaret Merkezi Tel Aviv olan ülkede, nufüsün çoğunluğu Yahudidir. Para birimi Yeni İsrail Şekeli olup, dünyadaki en büyük 43 ncü ekonomiye sahiptir. Ülke ekonomisi; yüksek teknolojik araç gereç üretimi, tarım, sanayi, elmas işlemeciliği ve turizme dayalıdır. Kibbutz adı verilen tarım çiftlikleri İsrail gıda üretiminin tamamına yakınını üreterek ülkenin gıda da kendi kendine yetmesini sağlar ve dışa bağımlılığını ortadan kaldırır. Teknoloji alanında İsrail ekonomisi dünyanın en hızlı gelişen ülkesidir. Dünyanın önde gelen teknoloji firmalarının (Intel, IBM, Motorola, Google ) İsrail’de Ar-Ge merkez ve ofisleri bulunur, bunun nedeni kişi başına düşen bilgi teknolojilerinde çalışan sayısının çok yüksek olmasıdır. Amerikan NASDAQ endeksinde İsrail Firmaları en çok işlem görenler sıralamasında ABD ve Kanada’dan sonra üçüncü sırada gelir. İsrail çeşitli güvenlik sorunlarına rağmen sürekli kaliteli insan gücü yetiştirmeye önem vererek ekonomisinin büyümesini sağlamıştır.

HIZLI TEKLİF ALIN

[contact-form-7 404 "Not Found"]