Sizin için araştıralım
Tel:+90 212 603 33 32

servex|air

FREIGHT SERVICES

Hava Kargo Servisi

Servex Global Logistics, 15 yılı aşkın tecrübesiyle kargo ve havacılık sektörlerinde hizmet vermektedir.Yurt dışı kargo uçak kiralama hizmetleri, yurtdışı parsiyel kargo gönderimi ve her çeşit hava aracı kiralama hizmetleri şirketimiz tarafından verilmektedir.

Alanında uzman ekibimiz müşterilerinin başarısı için tutkulu bir şekilde çalışmaktadır. Ekibimizin tüm üyeleri, her operasyonda müşteri memnuniyeti anlayışına sahiptir.

Uluslararası kargo taşımacılığı yapan şirketimiz İstanbul Yenibosna merkezli olup, operasyonlarını Halkalı Operasyon merkezi üzerinden yürütmektedir.

Servex Global Logistics, yurt dışı gönderimleriniz veya gelen kargolarınızın kilosu, hacmi ne olursa olsun hizmet verebilmektedir. Bir paket, zarf, koli ve benzeri taşımaların yapılabildiği gibi kilogram bazında veya parça, makine gibi tüm gönderimlerinizi de gerçekleştirebilmekteyiz. Rutin gönderilerin yanı sıra çok acil durumlarda jet uçaklar ile taşımacılık yapılmaktadır. Bu durum için çağrı merkezimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tüm gönderilerinizin zamanında, ekonomik ve güvenli bir şekilde teslim edilmesi için yatırımlarımızı sürdürmekteyiz. Kapsamlı ve çok yönlü bir taşımacılık firması olarak, yurt dışı temsilciliklerimiz ve dünyaca ünlü havayolu firmaları ile olan iş birlikteliklerimiz devam etmektedir. İstanbul merkez ofisimiz dünya çapında hava kargo taşımacılığı taleplerinize mükemmel çözümler sunmak için müşterilerine aralıksız hizmet vermektedir.