Brezilya, birçok hava alanına sahip bir ülkedir. Servex havacılık Brezilya uçak kargo hizmeti ile tüm bu şehirlere gönderilerinizi ulaştırmaktadır. Sao Paulo, Rio De Janeiro, Salvadar, Recife ve daha birçok hava sahasına Brezilya uçak kargo güvenliği altında taşımacılık yapılmaktadır. Bu taşımacılık konsepti içerisine küçük, büyük ya da orta ölçekli her gönderi alınmaktadır. Brezilya uçak kargo ayrıcalığı ile ister iş hayatınızdaki hızlı ve acil gönderileriniz, ister okul hayatınızdaki gerekli gönderileriniz, ister özel hayatınızdaki rutin gönderileriniz olsun her şey sağ salim bir şekilde yerine ulaştırılmaktadır.

Hızlı ve Güvenli Teslimat

Sizin için kıymetli ve değerli ne var ise, biz de Servex Air olarak aynı duyguları paylaşıyoruz. Bir yerden başka bir yere aktarım yaparken, kargo taşırken, onları sadece bir paket olarak görmüyoruz. Sizin o paketleri hazırlarken duyduğunuz heyecanı, özveriyi, özeni bizler de duyuyoruz. Yurtdışına özlem ile gönderdiğiniz her bir parçayı, en değerli parçamız olarak taşıyoruz. İster küçük bir obje ya da kutu, ister büyük bir koli ya da bir zarf.. Ne olursa olsun sizin aklınızda tek bir soru işareti kalmadan en hızlı, en güvenli, en doğru şekilde gönderilerinizi yerine ulaştırıyoruz ve sizin ellerinizden aldığımız her şeyi ulaşmasını istediğiniz ellere teslim ediyoruz.

Servex Air olarak bir telefonla kargonuzu bulunduğunuz yerden teslim alıp ister yurtiçi ister yurtdışı istediğiniz noktaya taşıyoruz. Verdiğimiz kaliteli uçak kargo hizmetimizle, hava kargo taşımacılığında ilk akla gelen firma olarak anılmaktayız. Servex Air, uçak kargo hizmetini bir Güney Amerika ülkesi olan Brezilya’da da sürdürmektedir. Halkın şehirlerarası ya da şehir içi teslimatlarını en hızlı ve güvenli yerine getiren firma, dünyanın birçok yerinde bulunan kalkışa hazır uçakları sayesinde 7/24 gelen çağrılara destek vermektedir.

BREZİLYA : Karnavallar Ülkesi 

Ülkenin yükseklerine çıktığınız zaman gördüğünüz manzara karşında büyülenmemeniz  imkânsız! Bir ressamın elinden çıkmış muazzam bir tablo gibi. Güneş, deniz, doğa, kültür, tarih, eğlence, renk, ışıltı, coşku, heyecan, tutku ve daha neler neler… Brezilya her şehri ile olağanüstü güzelliklere sahip bir ülkedir. Özellikle Rio De Janeiro ve Sao Paulo ülkenin gözdesi iki şehirdir. Sao Paulo, Güney Amerika’da bulunan en büyük şehirdir. Kozmopolit bir yapısı vardır. Sao Paulo tarihi doku olarak son derece güçlüdür. Özellikle Muse de Arte Sao Paulo’da bulunan Picasso, Monet, Van Gogh gibi dehaların eserleri büyük bir rağbet görmektedir. Bir diğer cennet ise Rio De Janeiro şehridir. Bu şehir için ”harikulade şehir” tanımı yapılmaktadır. Büyülü doğası, tarihi yapısı ile Rio De Janeiro da son derece önemli bir Brezilya şehridir.

Brezilya Federal Cumhuriyeti, yer aldığı Güney Amerika kıtasının en kalabalık aynı zamanda en büyük ülkesidir. Atlas Okyanusu’na uzunca bir kıyısı olan ülke, Uruguay, Arjantin, Paraguay, Bolivya, Peru, Kolombiya, Venezuela, Guyana, Surinam ülkeleriyle komşudur. Ülkede konuşulan resmi dil Portekizcedir. Brezilya Kızılderilileri ve diğer etnik grupları barındıran Brezilya ülkesinin yönetim biçimi federal cumhuriyettir. Bu yönetim biçimi genel hatlarıyla başkan ve başkan yardımcısından oluşmaktadır.7 Eylül 1822 tarihinde bağımsızlığının ilanı gerçekleşmiştir. Ülkenin yüzölçümü 8.514.877 km² olmakla birlikte yaklaşık olarak 183.888.841 nüfusa sahiptir. Oldukça kalabalık bir ülkedir. Kullanılan para birimi ise Brezilya Reali (BRL)’dir. Başkenti Brasilia olan ülkenin en büyük şehri ise Sao Paulo’dur. 26 eyalet ve bir federal bölgeden oluşmaktadır.

Çeşitli iklim farklılıklarının görüldüğü ülkede tropik iklimin etkisindedir. Genelleme yapılacak olursa; ekvatoral, tropikal, yarı nemli, karasal ve yüksek kesimlerde rastlanılan tropik iklimle birlikte beş farklı iklimin hakim olduğu ülkede görülen en yüksek sıcaklık kuzeydoğusundaki alçak bölgelerinde hissedilmiştir. Sıcaklığın 38 dereceye kadar yükselebildiği gözlemlenen kuzeydeki Amazon Havzası’nda senenin büyük bir kısmı sıcak ve nemli geçmektedir. Amazon bölgesi haricindeki bölgelerde yaz mevsimleri yağışlı geçmektedir. Hemen hemen yarısını ormanların oluşturduğu Brezilya’da “aracaria” ağacı oldukça ünlüdür. Ve bu ağaç sıklıkla inşaat kerestesi olarak kullanılmaktadır.

Brezilya ekonomisinin II. Dünya Savaşı’ndan sonra büyük ilerleme kaydetmesiyle birlikte tarım, ormancılık, balıkçılık, hayvancılık ve sanayi sektörlerinde gelişim sağlamıştır. Sanayi ülkesi olarak da bilinen Brezilya, esasen tarım ülkesidir. Tarımın oldukça geliştiği ülkede en sık üretilen ve ihraç edilen ürünlerden başlıcaları pirinç, taze fasulye, pamuk, kahve, şekerkamışı, kakao ve mısırdır. Bazı bölgelerinde de meyve ürünleri yetiştirilmektedir. Son yıllarda sanayi ürünlerinin ihracatında da gelişme gösteren ülkede dünyanın en büyük hidroelektrik santrali bulunmaktadır. Bunun yanında zengin maden yataklarına da sahip olan ülkenin bu madenlerden elde ettiği gelir sayesinde ekonomide büyük gelişime yol açılmaktadır. 18. yüzyılda zengin altın, elmas madenlerinin de keşfedilmesiyle birlikte dünyanın en zengin demir kaynaklarına da sahiptir. Güney Amerika’nın en büyük kenti ünvanına sahip Sao Paulo şehri, ülkenin başlıca sanayi merkezlerinden biridir. Ülkenin sahip olduğu beş zengin şehirden biri olan Coritiba şehrinde ise Brezilya denilince akla gelen aynı zamanda kültürel bir sembol olan Coritiba Botanik Bahçesi bulunmaktadır. Ülkenin başkenti olan Brasilia şehrinde hükümetin tüm idari yapıları bulunmaktadır. Şehir ve bölge planlamasında tüm dünyada örnek olarak gösterilen bu şehir oldukça düzenli bir dış görünüme sahiptir.

HIZLI TEKLİF ALIN

[contact-form-7 404 "Not Found"]