Bosna Hersek uçak kargo ile sevdiklerinize ve iş ortaklarınıza hızlı kargo transferleri yapmanız mümkündür. Bosna Hersek havaalanları Saraybosna, Tuzla, Banyaluka şehirlerinde bulunmaktadır. Bosna Hersek etnik yapısı ile insanları kucaklayan bir ülkedir. Kargo kültürünün en hızlı, en güvenli, en sistemli ve en sorunsuz şekli olan uçak kargo hizmeti büyük bir zaman kaybını ortadan kaldırmaktadır. Bosna Hersek uçak kargo bir küçük evrak için de, bir büyük kutu için de hizmetinize koşmaktadır. Hızlı bir şekilde kargolanması gereken objeyi ya da bir belgeyi jet hızı ile adresine teslim etmektedir. Bosna Herkes uçak kargo, hızlı yani zaman hassasiyeti olan işlemlerinizin dışında, sabit olan kargo hizmetlerinizi de en güvenli şekilde teslim etmektedir.

Uçak kargo taşımacılığı sayesinde yurtiçi ve yurtdışı paket gönderimleri hem hızlı hem de güvenli bir hale geliyor. Servex Havacılık olarak verdiğimiz uçak kargo hizmetiyle müşterilerimize bu anlamda çözüm sunmaktayız. Kaliteli hizmet anlayışımız ve uzman kadromuz ile Bosna Hersek’te de havayolu kargo hizmeti veriyoruz. İster havaalanından havaalanına isterse kapıdan kapıya olsun müşterilerimize çeşitli kargo taşıma opsiyonları sunuyoruz. Diğer tüm ülkelerde olduğu gibi bir Balkan ülkesi olan Bosna Hersek’te de müşterilerimize, ithalat ve ihracat aktiviteleri için gümrükleme işlemlerinde her türlü desteği vermekteyiz.

Her kurum ve kuruluş için müşteri memnuniyeti son derece önemlidir. Müşterilerden alınan geri bildirimler sayesinde o kurum ya da kuruluş değişim ve gelişim göstermektedir. Türkiye’de bu konu kurumsal şirketler dahilinde daha çok önemsenmekte ve değer görmektedir. Servex Air, Türkiye’deki kargo kültürünü iyi analiz etmiş ve yenilikçi çözümler üretmiştir. Servex Air için net ve değerli çizgiler vardır. Bu yol içerisinde müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati son derece önemlidir. Özellikle kargo ve taşımacılık alanındaki genel kanıyı kıran ve uçak kargo dalında lokomotif bir şirket olan Servex Air, havacılığın ülkeyi ne kadar yükseklere çıkardığını ve geliştirdiğini gören bir şirkettir. Bu anlamda uçak kargo dalında zarf, koli, kutu, evrak vb. aklınıza gelebilecek her türlü gönderiyi yerine ulaştırmaktadır. Yurtdışında birçok ülkeye servis edilen kargolar Servex Air garantisi ile uçmaktadır.

Bosna Hersek Hakkında Genel Bilgiler

Doğusunda Sırbistan, güneyinde Karadağ, kuzeyinde batı ve güneyden Hırvatistan ile çevirili olan Bosna Hersek, Balkanlar’da bulunmaktadır. Konuşulan resmi diller Boşnakça, Hırvatça ve Sırpçadır. Yüzde 48’lik kısmını boşnakların oluşturduğu ülkede sırplar ve hırvatlar da yaşamaktadır. Toplamda 51.197 km2’lik yüzölçümüne sahip olmakla birlikte nüfusu yaklaşık olarak yaklaşık 4.500.000’dir. Ülkenin yönetim biçimi federasyondur. Bu yönetim biçimi genel hatlarıyla yüksek temsilci, başkanlık ve başbakandan oluşmaktadır. 1 Mart 1992 tarihinde kurulan Bosna Hersek’te kullanılan para birimi Konvertibl Mark (BAM5)’tır. Başkent olan Saraybosna şehri kültürel, ekonomik ve ticari açıdan Bosna Hersek’in merkezidir. Şehirde yaygın olarak konuşulan diller Boşnakça ve Türkçedir. Kısmen karasal iklime sahip olan Saraybosna yaklaşık olarak 380.000 nüfusa sahiptir.

Bosna Hersek iklim; Sırbistan’a bakan doğu kesimleri çoğunlukla çam, meşe ve kayın ağaçlarından meydana gelen ormanlarla kaplıdır. Genel olarak ülkede karasal iklim hakimdir. En sıcak ayların temmuz ve ağustos olduğu bu aylarda hava sıcaklıkları 30 dereceye kadar yükselebilmektedir. Kış mevsiminin yoğun olarak yaşandığı aralık ve ocak aylarında ise hava sıcaklıkları -20 dereceye kadar düşebilmektedir. Genellik dört mevsimin de bol yağışlı geçtiği Bosna Hersek’teki yağışın en çok olduğu ay haziran ayıdır. Yaşanan en kurak ay ise aralıktır. Sahip olduğu başlıca nehirleri; Una, Sana, Drina, Sava, Bosna, Vrbas ve Mostar Köprüsü’nün altından akan Neretvadır. Yeraltı zenginlikleri açısında bol kaynaklara sahip olan ülkenin başlıca doğal kaynaklardan bazıları kömür, demir, bakır, manganez, kurşun, cıva ve gümüştür. Hayvancılığın hemen hemen her bölgesinde yaygın olduğu Bosna Hersek’te tarım sektörü de gelişmiştir.

Bosna Hersek’in ekonomisinin temel olarak dayanağı tarımdır. İklim koşullarına da uygun olan ve sıklıkla üretilen başlıca tarım ürünleri tahıl ve patatestir. Bunun yanında şekerpancarı, keten ve tütünün de yetiştirildiği Bosna Hersek’te hayvancılık alanında olan koyun besiciliği de yaygındır. Orta ve kuzey kesimlere gidildikçe tarım ürünlerinde meyveciliğin önemli yer tuttuğu gözlenebilmektedir. Endüstriyel anlamda da günden güne ilerleme kaydeden Bosna Hersek’in başlıca sanayi ürünler; kereste, demir-çelik, tütün, deri ve şekerdir. Kömür, Mostar ve Saraybosna yakınlarında; demir, Vereş ve Ljubija; bakır, Gornjivakuf yakınlarında çıkarılmaktadır. Bunun dışında çeşitli bölgelerde manganez, kurşun, civa ve gümüş çıkarılarak ülke ekonomisine büyük katkı sağlanmaktadır.

HIZLI TEKLİF ALIN

[contact-form-7 404 "Not Found"]