Servex Air, Avustralya uçak kargo gibi daha birçok kıtada binlerce ülkeye taşımacılık yapmaktadır. Standart ya da ekspres uçak kargo seçenekleri ile Servex Air, hizmette gökyüzü kadar sınırsızdır. Avustralya, Amerika‘ dan sonra ”yenidünya” olarak anılan ülkelerden bir tanesidir. Yoğun bir trafiği vardır. Kalabalık bir şehir olduğu için taşımacılık gelişmiştir. Özellikle havaalanlarında sürekli sirkülasyon vardır. Avustralya’da Sydney, Melbourne, Brisbane, Perth gibi hava sahaları ile güçlü bir taşımacılık ağı söz konusudur. Servex havacılık, Avustralya uçak kargo hizmeti ile insanların taşımacılık alanındaki taleplerini karşılamadır. Avustralya uçak kargo, havacılık disiplini ve havacılık prensipleri ile insanlara sınırsız kargo hizmeti sunmaktadır.

Önemli ve acil olan gönderilerin doğru kanal aracılığı ile yerine ulaşması son derece önemlidir. Binlerce iletişim modeli arasından seçilebilecek en güvenli ve hızlı kanal ise uçak kargo yöntemidir. Çünkü olağanüstü güvenlik önlemleri ve doğrudan postalama ile sizin için değer taşıyan her şey sorunsuz bir şekilde yerine ulaşır. Servex Air, yurtdışı uçak kargo hizmeti ile İstanbul’ da interaktif ve profesyonel bir şekilde bu sektörün lokomotifliğini yapmaktadır. Uçak kargo hizmeti dahilinde her türlü gönderiyi, herhangi bir kilo ya da ebat kısıtlaması yapmadan yurtdışında birçok ülkeye göndermektedir.

Avustralya – Türkiye uçak kargo ihtiyaçlarınızda özel ve hızlı çözümler üretiyoruz. Firmamız hava kargo taşımacılığında deneyimli bir firmadır. Tüm gönderimleriniz iletişime geçebilirsiniz. İletişim, talep formlarımızı kullanarakta firmamızla ile iletişim kurabilirsiniz. Servex Global Lojistik hizmetleri, fiyatlarımız ve operasyonlar hakkında daha detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

Avustralya Hakkında

Güney yarım kürede; Hint Okyanusu ve Büyük Okyanus arasında yer alan bir ada ülkesidir. Büyük bir çoğunluğunun Avustralya halkı ve İngiliz halkından oluşan ve farklı etnik grupları da içinde barındırmaktadır. Avrupalı İngilizler, güney Asyalılar, Etiyopya, Ugandalılar ve Aborjinlerdir. Aborjinlerin sayısı yaklaşık olarak 10.000 kişi civarındadır. Resmi dili anayasal olarak belirlenmemiştir fakat çoğunlukla ingilizce konuşulmaktadır. Ülkenin yönetim biçimi ise Federal Monarşi’dir. Genel hatlarıyla bu yönetim biçimi; kraliçe, genel vali ve başbakandan oluşmaktadır. Her eyalet genel vali tarafından yönetilmektedir. Ülkede kullanılan para birimi avusturalya dolarıdır. Toplam 6 eyaletten oluşan ülkenin başkenti Canberra’dır. Okyanusya’nın en büyük ülkelerinden olan Avustralya’nın orta ve batı bölümleri çöllerden oluşmaktadır. Avustralya’nın iklimine bakılacak olursa; ada ülkesi olmasının da etkisiyle tropik ve ılıman iklime sahiptir. Aralık, ocak, şubat aylarında yaz mevsimi; haziran, temmuz ve ağustos aylarında da kış mevsimi yaşanmaktadır. Ülkenin güney ve kuzeyine göre genel olarak ortalama yıllık sıcaklık 13 derece ile 27 derece arasında değişmektedir. Orta Avustralya çöllerinin tam ortasında yer alan Eyre Gölü, Avustralya’nın en alçak noktasıdır. En yüksek noktasıysa 2.228 metre yükseklikteki Kosciuszko Dağı’dır.

Ülkenin başkenti olan Canberra şehri, denizden uzak, başkent işlevi görmesi için seçilmiş ve o amaçla yapay olarak kurulan kentlerden oluşmaktadır. Şehrin büyük bir çoğunluğu yönetim binalarından oluşmaktadır. Avustralya’nın en eski yerleşim merkezi olan Sydney şehri, ülkenin tarihi, kültürel, nüfus, ekonomik, ulaşım, eğlence, modernlik, sanat, ticaret, alışveriş ve birçok sektör açısından en gelişmiş ülkesi olmasına karşın başkent değildir. Ülkenin en fazla sayıda turist aldığı şehridir. Özellikle de tarihi bir şehir olarak bilinen Sydney, eski tarihi binalara ve kültürel zenginliklere sahiptir. Dünyanın en yaşanılabilir şehirleri listesinde yerini alan bir başka Avustralya şehri olan Melbourne Victoria eyaletinin başkentidir. Eğlence dolu, kültürel zenginliklere sahip canlı bir şehir olmakla birlikte ülkenin en kalabalık ikinci şehridir. Bu şehir aynı zamanda finans ve bankacılık alanında ülkenin en gelişmiş kentidir.

Endüstri ve ticaret sektöründe oldukça gelişmiş bir ülkedir. Sahip olduğu kömür, demir, bakır, kalay, çinko, elmas ve doğalgaz gibi doğal kaynaklar sayesinde gelişmişliği günden güne artış göstermektedir. Demir üretiminde bakımından ilk sırada yer almaktadır. Ülkede tarım alanlarının az olmasından dolayı tarımsal üretimler modern yöntemlerle sağlanmaktadır. Çayır ve otlakların geniş yer kaplaması hayvancılık sektörünün gelişimini sağlamaktadır. Sanayisi çok gelişmiş olan Avusturalya ülkesi ithalat ve ihracatta da gelişmekle birlikte ticaret sektöründe ülke olarak ekonomik gelişimini sürdürmektedir.

Kangurular Ülkesi: AVUSTRALYA

Nüfus yoğunluğu Sydney ve Melbourne bölgelerinde yoğun olarak konuşlanmaktadır. Oldukça zengin bir ülkedir. Gelirinin büyük bir bölümünü madenlerden karşılar. Belli başlı madenler Avustralya için oldukça önemlidir. Bunlar uranyum, çelik ve kömür gibi madenlerdir. Bu madenler ülke ekonomisine ciddi katkılar sağlar. Sanayisi çok fazla gelişmemiş olsa bile bu değerli madenler sayesinde Avustralyalılar refah içerisinde yaşarlar. Kişi başına düşen milli gelir bir hayli yüksektir. Sadece ekonomik olarak değil doğa ve coğrafya olarak da oldukça zengin bir yapıya sahiptir.

HIZLI TEKLİF ALIN

[contact-form-7 404 "Not Found"]