Servex Havacılık, resmi ya da özel tüm gönderilerinizi en güvenli, hızlı ve ekonomik şekilde adresine ulaştırmak amacıyla Amerika uçak kargo taşımacılığı hizmetlerini sunmaktadır. Dünyanın yüksek gelişmişlik düzeyine erişmiş sayılı ülkelerinden biri olan Amerika Birleşik Devletleri (ABD), ekonomi, sanat ve ticaret gibi pek çok alanda zengin başarılara sahiptir. Ülke oldukça kozmopolit bir yapıda olduğu için güçlü bir veri alışverişi söz konusudur.

New York, Chicago, Dallas, Las Vegas, Seattle ve Detroit gibi dünyaca ünlü havaalanlarının bulunduğu ABD, havacılık sektöründe de dünyaya yön vermektedir. Amerika uçak kargo sistemi, buna bağlı olarak hem ülke içi hem de uluslararası bakımdan son derece gelişmiş bir yapıdadır. Acil iş evrakları ya da stabil gönderiler her daim çok hızlı bir şekilde alıcısına ulaştırılabilmektedir. Herhangi bir ebat ya da ağırlık sorunu olmadan; numune, kutu, dosya, makine ve çeşitli ihracat – ithalat malları gibi taşınabilir her obje için Amerika uçak kargo hizmetlerinden yararlanmak mümkündür.

Sektörün Lokomotifi Servex Global

Türk havacılık sektörünün en prestijli firmalarından Servex Air de en önemli hizmet duraklarından biri olarak gördüğü Amerika Birleşik Devletleri odaklı hava kargo faaliyetlerini büyük titizlikle yürütmektedir. Uçak kargo taşımacılığı hizmetleri ile uluslararası çapta bilinirliğe sahip olan Servex Air, Türkiye – ABD arasında da tamamen güven üzerine kurulu çok sağlam bir köprü kurmayı başarmıştır. Bu çerçevede firmamız, Amerika uçak kargo konusunda hem bireysel hem de kurumsal ihtiyaçlara yönelik en iyi çözümleri sunmayı ilke edinmiştir. Tüm operasyon süreçleri İstanbul merkez ofisinde görevli uzmanlar tarafından yönetilen Servex Air, en uygun fiyatlarla, yüksek güvenlikli ve son sürat teslimatlara imza atmaktadır.

Yenilikçi ve Vizyoner Bakış

Havacılık ile ilgili tüm argümanları en ince ayrıntısına kadar analize eden Servex Air, temel ilkeler üzerine kurulmuş saygın bir kargo şirketidir. Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati temel ilkeler olarak kurgulanmıştır. Mottosu ise; yüzde yüz müşteri memnuniyetidir. Havacılık sektörü içerisinde alt başlıklar açan ve bu alt başlıkların altını doğru ve profesyonel metinler ile dolduran Servex Havacılık, uçak kargo alanında yenilikçi ve vizyoner bakış açısı ile insanlara yeni ufuklar sunmaktadır. Kargo taşımacılığının insanlar ve kurumlar arasındaki ilişkilerin devamlılığı noktasında oldukça önemli bir role sahip olduğuna inanan Servex Air, bu duygu ve düşünce doğrultusunda tüm gönderilerinizi uzak ya da yakın fark etmeksizin adresine teslim etmektedir. Amerika uçak kargo taşımacılığını hizmetlerini de bu bilinçle yürüten Servex Air, her geçen yıl daha geniş müşteri kitlelerini üstün kaliteli hizmetiyle tanıştırmayı sürdürmekte, okyanus aşırı ülkeleri bile müşterileri için sadece saatler içinde ulaşılabilir kılmaktadır.

Amerika Hakkında

Dünyanın en büyük ülkelerinden biri olan ABD, Amerika Kıtasın’nda yer almaktadır. ABD’nin kuzeyinde Kanada, güneyinde ise Meksika Körfezi ile sınırı bulunmaktadır. Batıda Büyük Okyanus’tan doğuda bulunan Atlas Okyanusu’na kadar 4500 km genişliğe sahiptir. Başkenti Washington‘dur. 4 Temmuz 1776 yılında bağımsızlığını ilan eden ülke, 21 Haziran 1788 yılında da ABD Anayasası’nın kabulünü gerçekleştirmiştir. Alaska ve Hawai gibi iki büyük ülkeyi de içine alan ABD, 9 milyon km²’den fazla yüzölçümüne sahiptir. 1880-1914 yılları arasında aldığı göçlerin de etkisiyle nüfusu 317,488,600 sayısına ulaşmıştır. Resmi dil İngilizce ve kullanılan para birimi Amerikan dolarıdır. Federal cumhuriyet yönetim biçimine sahiptir. Bu yönetim biçim genel hatlarıyla başkan, başkan yardımcısı, temsilciler meclisi başkanı ve baş yargıçtan oluşmaktadır.

Başlıca Eyaletler

Yüzölçümünün büyüklüğüyle dünyadaki 3. sırayı almasının sebep olduğu iklim değişikliklerine sıklıkla rastlanan ülkede genel olarak kıyı şeritleri hariç kara iklimi hakimdir. Orta Amerika’da yüksekliğin fazla olmasının da etkisiyle orta kısımlar bol yağışlıdır ve batıya gidildikçe yağışlar azalmaktadır. Nüfus bakımından ülkenin en büyük eyaleti olan California şehri Büyük Okyanus’un kıyısındadır. Dünya’nın en kalabalık şehirlerinden olan New York şehri, ticaret, eğlence, kültür, tarih, eğitim, moda, sanat ve daha birçok çeşitli sektörlerde başroldedir. Yüzölçümü olarak da ülkenin en büyük şehridir. Nüfus bakımından ikinci büyük şehri olan Los Angeles şehri vilayet yöntemiyle yönetilmektedir. Başkenti olan Washington şehrinde Beyaz Saray, ABD Kongresi, ABD Yüksek Mahkemesi, bakanlıklar bulunmasıyla birlikte diplomatik, siyasi açıdan oldukça önem taşıyan bir şehirdir. Havacılık sektörünün de çok gelişmiş olduğu bu eyaletlerde, Amerika uçak kargo hizmetlerine de yoğun talep vardır.

Türk Caddesi

Miami ise turizm sektörü açısından büyük önem taşıyan şehirlerin başında gelmektedir. Ülke nüfus sayımlarına göre en büyük üçüncü şehri olan Chicago’nun şehir merkezi göle nazır bulunmaktadır. Turizm ve otelcilik sektöründe çığır açmış bir şehir olan Las Vegas eyaleti alışveriş merkezleri bakımından da oldukça zengindir. Şehri ziyaret eden turist sayısı açısından büyük önem taşımaktadır. Kore Savaşı’nda Amerikan askerlerini korurken ölen Türk askerini anmak için San Fransisco eyaletinde bulunan ünlü sokaklardan birinin ismine “Türk Caddesi” ismi verilmiştir. Ülkede bulunan 50 eyaletin geneline bakılacak olursa ekonomi yönünden gelişmiş bir ülke olup ticaret yönünden de gerek Amerika halkına gerekse yurt dışından gelen turistlere uygun fiyatlarla alışveriş yapma seçeneği sunulmaktadır. Eğitim yönünden de gelişmiş olan Amerika’nın en iyi üniversiteleri arasında yer alan Yale üniversitesi ve Harvard üniversitesi yurt dışındaki öğrenciler tarafından da tercih edilmektedir.

Cazibe Merkezi

ABD, coğrafi yapısı, eğlence merkezleri, gösterişli yapıları ile yıllardır cazibe merkezi olmayı başarmıştır. Ülke, her bütçeye uygun konaklama, eğitim, tatil, kurs vb. birçok seçenek sunmaktadır. Her şehri birbirinden hareketli ve renklidir. New York, Boston, Washington, Las Vegas, Miami gibi metropolleri hayatın ritmini yakalayabileceğiniz noktalardır.

Amerika Uçak Kargo Havaalanları Bilgileri

Amerika Birleşik Devletleri’nde gerek Kuzey Amerika olsun gerekse Güney Amerika olsun ülkede en çok tercih edilen ulaşım yolu havayollarıdır. Dünyanın en kalabalık ülkelerinden biri olmasının da etkisiyle birlikte dünya standartlarında üstün hava ulaşım ağlarına sahip olan Amerika’da yaklaşık olarak 100’ü aşkın uluslararası havalimanı bulunmaktadır. İç hat uçuşlarıyla yılda yaklaşık 650 milyon yolcunun seyahat etmesinin yanında toplamda 9 milyon uçuşun gerçekleştirildiği muazzam dev pazarda 10 milyon ton kargo taşınmaktadır. Dilediğiniz zaman, dilediğiniz Amerika şehrine uçak kargo ile teslimatlarınızı gerçekleştirebiliyoruz. Karşılıklı Amerika uçak kargo seferleri ile gönderim yapmak ve almak için bize vakit kaybetmeden ulaşın.

Los Angeles Uluslararası Havaalanı(LAX)

Los Angeles Uluslararası Havaalanı (LAX), yolcu kapasitesi bakımından dünyanın en büyük dördüncü havaalanıdır. Havaalanı iki katlıdır ve toplamda 9 terminal ve 4 pistiyle sene içinde 60 binden fazla uçuşu yönlendirmektedir. En bilindik terminali Tom Bradley International Terminali’dir. Los Angeles şehir merkezine 26 kilometre uzaklıkta bulunan bu havalimanı devlet ve eyalet tarafından işletilen bir havalimanı olmasıyla birlikte dünyanın en işlek ve modern havaalanlarından birisidir. 2012 yılında yapılan araştırmalara göre; Los Angeles Havaalanı 63.688.121 yolcusuyla dünyanın en işlek 6. uluslararası havalimanıdır. Los Angeles Havaalanı’nda şehir merkezine ulaşımlarda en çok tercih edilen ulaşım şekli araç kiralamadır. Araç kiralama hizmetlerine oldukça sık rastlayabileceğiniz bu havaalanında araç kiralama hizmetlerinin dışında birçok toplu taşıma seçeneği mevcuttur. Bu toplu taşıma araçlarından en çok tercih edilenler; metro, taksi ve şehir otobüsleridir.

San Francisco Uluslararası Havalimanı (SFO)

San Francisco Uluslararası Havalimanı (SFO), 1927 yılında inşa edilmiştir. Amerika Birleşik Devletleri’nin Kaliforniya eyaletindeki San Francisco şehrinde yer almaktadır. Kaliforniya eyaletindeki Los Angeles Havaalanı’ndan sonra en yoğun ikinci havaalanı olan San Fransisco Havaalanı, United Airlines ve Virgin America havayolları için en önemli merkezdir. International, North ve South terminalleri olmak üzere üç adet terminalden oluşan San Fransisco Havaalanı’nda 3618, 3231, 2636 ve 2286 metre uzunluklarında 4 adet pist bulunmaktadır. Havaalanına ulaşım konusunda danışmanlık hizmeti veren 5 adet “Information Desk” bulunmaktadır. Havaalanının alt katında, terminal çıkışlarında bulunan taksilerle şehir merkezine ulaşımınızı sağlayabileceğiniz gibi “door to door van” adı verilen küçük minibüslerle de ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında araba kiralama hizmetlerinden de faydalanmanız mümkündür.

San Diego Uluslararası Havalimanı-Lindbergh Field (SAN)

San Diego, California kentine 4,8 km uzaklıkta yer alan San Diego Uluslararası Havalimanı’nda iki adet terminal bulunmaktadır. Amerika’da en çok tercih edilen havayollarından British Airways ve Delta Airlines’ın bu havaalanına uçuşları bulunmaktadır. Günde yaklaşık 50.000 yolcunun ulaşımını gerçekleştiren San Diego Havalimanı’nda 2865 metre uzunluğunda asfalt pist bulunmaktadır. Havalimanından şehre ve yakın otellere ücretli danışmanlık ve ulaşım hizmeti veren “Shuttles” lar birçok turistin gözdesi haline gelmiştir. Bunun dışında şehir merkezine her iki terminalin de çıkışlarında yer alan taksilerle ulaşımınızı sağlayabileceğiniz gibi araba kiralama hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.

Miami Uluslararası Havalimanı (MIA)

Florida’nın 8 mil (13 km) kuzeybatısında yer alan Miami Uluslararası Havalimanı’nda (MIA) A, B, C, D, E, F, G ve H olmak üzere toplamda 8 adet terminal bulunmaktadır. 2621, 3202, 3962 ve 2851 metre uzunluklarında 4 adet asfalt zeminli pisti bulunmaktadır. 2013 senesinde yapılan araştırmalara göre Miami Uluslararası Havalimanı 40.500.000 yolcu kapasitesine sahiptir. Dünya standartlarında en üst düzeyde olan havaalanlarından biri olma ünvanına sahip Miami Havalimanı, birçok kargo uçak hizmeti veren havayolları şirketine de ev sahipliği yapmaktadır. Havaalanından şehir merkezine ulaşımda en çok tercih edilen taksi ve van servisleri hizmetine terminaller önünden 7/24 ulaşmanız mümkündür. Bunun dışında otobüs ve metro taşıtlarını kullanarak daha makul bir fiyatla şehir merkezine ulaşmanız mümkündür.

John F. Kennedy Uluslararası Havalimanı (JFK)

Amerika Birleşik Devletleri’nin her açıdan büyük önem taşıyan şehri New York’taki üç havalimanından biri olan John F. Kennedy Uluslararası Havalimanı, 50.689.890 yolcu kapasitesine sahiptir. Amerika’nın en yoğun 6. havalimanı olan John F. Kennedy Havalimanı’nda 3460, 2560, 3048 ve 4423 metre uzunluklarında 4 adet pist bulunmaktadır. 8 adet terminali bulunan havalimanından şehir merkezine ulaşımda en çok tercih edilen ulaşım ağları; demiryolları ve karayollarıdır. Araba kiralayarak, taksi tutarak ya da otobüslerle ulaşımınızı sağlayabileceğiniz gibi New York şehrinde bulunan gelişmiş demiryollarını kullanarak metroyla da ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Servex Air ile dilediğiniz Amerika şehrine ya da şehrinden kargo alabimek ve göndermek basit işlemlerle gerçekleşir. Servex Global kargo, Amerika uçak kargo hizmetlerinde bilinen ve sektöründe güvenilen uluslararası bir havacılık firmasıdır.

HIZLI TEKLİF ALIN

[contact-form-7 404 "Not Found"]