9

servex Global Uluslararası Nakliyat olarak kara yolu servisimizi butik olarak tanımlarız çünkü sektörde alışılagelen bir çok destinasyona seri üretim hizmet vermek yerine, ara ülkelerde boşaltma veya yükleme yapmadan, sadece karayolu üzerinden (tren, RO-RO kullanmaksızın) ve sadece belirli destinasyonlara direk servis vermekteyiz. Direk servisin bize sağladığı avantajı müşterilerimize hızlı varış, kısa termin olarak yansıtabilmekteyiz.

Firmamız karayolu servislerinin tamamı sözleşmeli Tırlar ile gerçekleştirilmektedir, Tırlarımız Yenibosna’ da bulunan depomuzda yüklenir ve boşaltma adresine kadar kara operasyon departmanımız tarafından uydudan takip edilir. Uydu takibi değerli müşterilerimize tır konumu ile ilgili hızlı güncel bilgiler verebilme imkanı yanında önceden belirlediğimiz güvenli parklarda tırlarımızın verdiği duraklamaları takip etme imkanını, dolayısıyla müşterilerimize güvenli servis verme şansını bizlere sunmaktadır.

servex Global 15 senelik uluslararası nakliye sektöründeki tecrübesini son 2 senesinde ilk günkü heyecan ve amatör ruh ile ama aynı zamanda bu 2 senin getirmiş olduğu tecrübe ve her geçen dönemde büyüyen müşteri portföyümüzün bize kattığı profesyonel hizmet anlayışı ile desteklemektedir.

Karayolu depratmanı olarak başlıca amacımız, siz değerli müşterilerimizin desteği ve güveni sayesinde büyüyen iş gücümüzün avantajlarını butik servis anlayışımızı değiştirmeden, sizlere kaliteli hizmet olarak geri sunmaktır. Ekibimiz yöneticilerine bütün talep ve sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz